Kapadokyada islami balayı oteli öneriniz neresidir?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Kapadokyada islami balayı oteli öneriniz neresidir?

Devam Ediyor 0
Kapadokya Balayı forum4 2 sene 8 Cevap 1419 görüntüleme 0

Hakkında forum4

Cevaplar ( 8 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Kapadokya da Ihlara Konaklarına gidebilirsiniz.

 2. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Ülkemizde oldukça farklı balayı yapabileceğiniz islami tatil otelleri bulunmaktadır. Oteller çok, ama hangi otelin ne tür insanlar kabul ettiğini ve ne tür aktivitelere yer verdiğini anlayamıyorsunuz. Muhafazakar balayı tatil otelleri çok Hususi otellerdir ve herkesin girebileceği bir yer değildir. Bu tür otellerde Çoğunlukla kapalı kadınlar ve inançlarına hakim veya saygılı olan kişiler gelmektedir. Bu demek değildir ki başka otellere giren bayanların veya erkeklerin inançları yok ve yalnızca başı abes bir yaşam yaşıyorlar, yalnızca muhafazakar otellerde kalanlar, başka otellerde olan kimi aktiviteleri veya bulunan şeyleri kabul edemeyecekleri için ayrımlı ve onlara Hususi hazırlanmış ve işletilen otellerde kalırlar. Muhafazakar kişilerin kabul edemeyeceği durumlar arasında Mesela, otellerde İçki serbestliğinin olmasıdır. Tüm otellerde İçki serbest olduğu için, bazıları alkolden Irak durabilmek yerine, tesettür otellerinden kalmayı seçenek ediyorlar. Kimin hangi otelde kaldığı tamamiyle müşterinin bizzat seçimidir.

  Bu tür helal tatil otellerinde bulunan kadınlar her vakit kapalı olmaktadır ve Mesela denize girmek istedikleri vakitte ise, Hususi tesettürlü mayolar giyerek denize girmektedir. Otel seçimi harbiden kişiden kişiye göre çok Çok değişebiliyor ve basit olmuyor. Bazıları her şeyin iç olduğu, beş yıldızlı ve hiç kimsenin onlara karışamayacağı oteller ararken, bazıları ise yalnızca kapalı bayanların ve inancı kuvvetli erkeklerin yer aldığı, İçki ve kimi aktivitelerden uzak otellerde kalmayı düşünüyorlar. İslami otelleri elbette internet üzerinden araştırabilirsiniz, ama muhafazakar balayı tatil otelleri bulmak zordur ve bunun için çok sağlam bir araştırma yapmanız gerekiyor. Evlenen kimi çiftler, harbiden inançlarına Aciz olup hayatı süresince İçki veya sigara kullanmamış insanlar olabiliyorlar ve her vakit yalnızca Ana ve Ebeveyn. Ana sözüyle büyüyen kişiler oldukları vakit, bu tarzda insanlar muhafazakar otellerde kalabiliyor. Zati başka tarzda bir otelde kalmak istemeyeceklerdir.

  Kapadokya muhafazakar balayı tatil otelleri başka ne tür hizmetlere yer veriyor diye soracak olursanız, yeme ve içme ile alakadar her vakit dikkat edilmektedir. Kullanılan Besin maddeleri, bardaklara konulan içecekler ve Tüm Besin ürünleri Denetim edilerek muhafazakar kişilere Müsait şekilde sunulur. Bunların yanı Dizi hijyen ve hijyene her daim dikkat edilir ve mutlaka Tüm odalar her gün bir kez temizlenir. Bu tür otellerde Ufak dükkanlar yer alır ve bu dükkanlarda ise tesettürlü mayolar ve benzeri malzemeler satılabiliyor. Bugüne kadar muhafazakar tatil oteli diye bir şey duymamış dahi olabilirsiniz. İnternete girdiğiniz vakit oldukça Çok muhafazakar tatil otelleri bulabilirsiniz, bu yüzden bu tarzda düşünenlerin sayısı çok olmaya başladı.

 3. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Konforlu, manzaralı ve muhafazakar otel konseptine uygun mekanlarda ailecek tatilin keyfini yaşama imkanı. Kapadokya Bölgesi’nin eşsiz güzelliklerini keşfederken, yılın yorgunluğunu da ailenizle birlikte atacaksınız….

 4. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Bahar mevsimiyle birlikte yaz tatili planlarına hız verildi. Her yıl olduğu gibi bu sene de Kapadokya tatilci akınına uğraması bekleniyor. Tek bir farkla! Tatilciler…

 5. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Tesettürlü bayanların rahat edeceği ve İslami kurallar içerisinde tatil yapacağı çok nezih muhafazakar oteller bulunur. Değer yargılarına önem veren bayanlar için bu tarz otellerde konaklamak keyiftir

 6. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Peki İslami otellerde tatilciler, zamanını nasıl kullanabilir, nasıl aktiviteler yapabilir?

 7. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Yaz ayları gelirken ‘nerede tatil yapsam ya da hep aynı şekilde tatil yapıyorum’ diyorsanız, bu yıl bir değişiklik yaparak ilginç önerilere yönelebilirsiniz.

 8. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Balayı, düğünden hemen sonra yeni evliler tarafından evliliklerini kutlamak için alınan bir tatildir. Günümüzde balayı, egzotik ya da romantik olarak kabul edilen yerlerde kutlanmaktadır

Cevap bırak

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla