Kapadokya Balayı Nedir?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Kapadokya neresidir? Balayı ne demektir? Kapadokya balayı nasıl olur

Cevaplandı 0
Kapadokya Balayı forum4 1 sene 17 Cevap 1185 görüntüleme 0

Hakkında forum4

Cevaplar ( 17 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Balayı evlenen çiftlerin ilk ayı demektir. Kapadokya eski uygarlıklardan günümüze kadar gelen İç Anadolu’da yer alan bölgeye verilen isimdir. Balayı için güzel yerlerden birisi Kapadokya’dır şüpheniz olmasın.

 2. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Balayınızı kapadokya’nın romantik ve fantastik atmosferinde gerçekleştirebilirsiniz.
  #honeymoontour #cappadocia #holiday #kapadokyabalayı #balayipaketi #tatilfırsat #instagood #bestoftheday #airbnbturkey #evlilikhazırlıkları #aşk #style #cappadocialover #tatil #tatilaskina #dugunhazirliklari #romantichoneymoon #cavehotel #cappadociahotels #airbnbcappadocia #balayitatili #kapadokyagünlükleri #luxuryhotel #luxuryhoneymoon #travel #kapadokyabalayıpaketi #kapadokya

 3. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Tüm zamanların en iyi tatili
  Muhteşem kaçamaklar, muhteşem seyahat pogramları ile başlar. Kapadokya balayı ödüllü yapılacak şeylere göz atın ve en beğendiğiniz fikirleri Kapadokya Ihlara Konaklarını kaydedin.

 4. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Keşfetmek için daha fazla zaman mı istiyorsunuz? Bir günden uzun süren turlar içerisinde gezginlerimin en güzeli Kapadokya’dır. Yayla tadında havası yürüyüş rotaları, balayı odaları jakuzili hemde bir doğa harikasıdır.

 5. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Müjde! Eylül ayında “Balayı Haftası” adlı bir pazarlama kampanyasına katılacaksınız ve bu kampanya Kapadokyagezisi.com’u ziyaret eden milyonlarca ziyaretçi tarafından görüntülenecek
  Bu sizin için ne ifade ediyor?
  Bu kampanyanın amacı balayı tatilinizi daha güzel gerçekleştirme ve Kapadokya programının bilinirliğini artırmaktır. Dolayısıyla görünürlük, rezervasyon ve uygun bir tatil yakalamanız işten bile değil.
  Nasıl işliyor?
  Kampanya tarihleri boyunca sadece balayı tatili alan misafirler programa katılabilecek ve mevcut kapadokya gezisi sitesi üyelerimiz balayında 2. Seviyeye yükseltilecek.
  Temmuz’da küçük çaplı bir test yapacağız!
  Her şeyin planladığımız gibi ilerleyeceğinden emin olmak için Temmuz ayında küçük bir test yapacağız ve bu sayede yılın ilerleyen zamanlarında kampanyadan avantaj sağlamanıza yardımcı olacağız. Bu test hedef kitlemizin sadece küçük bir bölümüne uygulanacak ancak yine de bu süre içinde fırsatlarda artış olabilir.

 6. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Harika bir balayı yaz sezonu için başlıca ipuçları!
  Cappadocia Antique Gelveri Cave Hotel olarak,
  Yaz sezonunun konuklar üzerinde iyi bir izlenim yaratmak için kritik bir zaman olduğunu biliyoruz. En yoğun zamanınızda, özellikle de balayı seçeneklerinin dönemlerde her şeyin sorunsuz ilerlemesi son derece önemlidir. Hazırlıklı olmanız için sunduğunuz üst düzey hizmeti sürdürmenize yardımcı olacak proaktif ve stratejik birkaç ipucunu burada bulabilirsiniz.
  Konaklamanız ve balayı için harika bir deneyim sunmak adına sarf ettiğiniz çaba bizim için çok değerli. Hadi bu yaz sezonunda en hoş tatile birlikte ulaşalım!

 7. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Bu Ağustos ayında bir balayı Fırsatı kurarak küresel reklam görünürlüğünden faydalanın
  Bir balayı Fırsatı kurarak işlerinizi artırın ve kapılarınızı tüm dünyadaki müşterilere açın. 2019 Ağustos ayı için yapılan konaklama rezervasyonlarında indirim sunduğunuzda bunun karşılığı olarak uluslararası e-postalarımız ve push bildirimlerimizin yanı sıra saygın iştirak web sitelerimizde ön plana çıkarılacaksınız. Ayrıca B özel bir etikete sahip olacaksınız ve indirimli fiyatınız gibi fiyat karşılaştırma platformlarında görünecek.

 8. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Otele ulaşımınız ardından check in işlemleri sırasında seyahat danışmanı ile tüm programı check in netleştirilecektir. Balayı yemeği, Balayı fotoğraf çekimi, balon turu ve 2 Kapadokya gezisi sizlerin de uygun gördüğünüz gün ve saatlere göre programlanacaktır. Dinlenmek, eğlenmek ve Kapadokya’yı keşfetmek için yeteri kadar ve muhteşem zamanınız olacaktır.

 9. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Kapadokya Turları
  60 milyon yıl önce ortaya çıkan ve dünyada benzeri olmayan Kapadokya’da özel tur talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…
  Üç Güzeller

  Devrent (Develi Vadi)

  Paşabağ ( Rahipler vadisi)

  Göreme açık hava müzesi

  Öğle yemeği Göreme Kaya Restaurant

  Göreme Panorama

  Uçhisar Kalesi

  Onyx

  Güvercinlik Vadisi

  Kaymaklı Yeraltı Şehri

 10. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Değerli misafirlerimize, otelimizde kahvaltı büfesinden sonra otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı şehri olacak. (Veya Kaymaklı Yeraltı Şehri). Rotamızdaki volkanik bir arazide bulunan Narlı Gölü’nü (Krater Gölü) gördükten sonra çay ve kahvemizi yudumluyoruz sonra Ihlara Vadisi, Ağaçaltı ve Yılanlı’yı görmek için vadiye iniyoruz. Ankara’ya çıktığımızda, Tuz Gölü kıyılarındaki bir fotoğraf molasından sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşamları diğer turlarımızda tekrar buluşmak için aldığımız noktalara misafirlerimizi bırakıyoruz.

 11. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Kayaya oyulmuş, Kapadokya bölgesine özgü özgün mekanlarda düzenlenen eğlencede, ülkemizin her bölgesine ait halk oyunları sergilenmekte ve oryantal sahneye çıkmaktadır. Gecede çeşitli müzik gösterileri, animasyonlar ve sınırsız yerel alkollü ve alkolsüz içecekler ve kendilerine uygun mezeler içeren eğlenceler düzenlenmektedir.

 12. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Turumuz hava şartlarına ve mevsim şartlarına bağlı olarak 45 ila 60 dakika sürecek ve otelimize transferimizle sona erecektir. Sabah saat 5 civarında, araçlarımız sizi otelinizden alır ve kalkış alanına getirir. Hafif bir kahvaltının ardından ATV araçlarımızı alabilir, otobüsle ulaşılamayan vadilere girebilir ve enfes manzaraların fotoğraflarını çekebilirsiniz. ATV turumuzda; Aşk Vadisi, Monks Vadisi gibi etkileyici vadiler olacak

 13. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  İç Anadolu’nun peribacaları ile ülkemizin ve dünyanın her noktasından turistin yoğun ilgi gösterdiği şehir Nevşehir’in hayranlık uyandıran güzelliklerini merak ediyorsanız; Kapadokya Turları arasından kendinize en uygun bir tarih belirleyip seçimlerinizi yapabilirsiniz. .

  GÖRÜLMELİ

  Nevşehir görülmesi gereken yerler
  Göreme Açık Hava Müzesi
  Güvercinlik Vadisi
  Hacıbektaş-ı Veli Türbesi ve Müzesi
  TADILMALI

  Nevşehir ne yenir
  Testi Kebabı
  Düğü Çorbası
  Soğanlama
  Ürgüp

  Nevşehir’in en turistik bölgelerinden biri olan Ürgüp, Kapadokya Turlarının vazgeçilmez ve es geçilemez duraklarından biridir. Nevşehir’e 20 km uzaklıktaki bu turistik bölge, peribacalarının ve vadi oluşumlarının en güzel örneklerini görebileceğiniz bir doğa harikasıdır adeta. .

  GÖRÜLMELİ

  Ürgüp görülmesi gereken yerler
  Açık Hava Müzeleri
  Paşabağ
  Temenni Tepesi
  TADILMALI

  Ürgüp ne yenir
  Testi Kebabı
  Şarap Çeşitleri
  Et Yemekleri
  Göreme

  Nevşehir’in yaklaşık 14 km doğusundaki, ülkemizin en büyük açık hava müzesi Göreme için seyahat planlarını Kapadokya Kültür Turları ile hayata geçirmenin şimdi tam zamanı. Gezilecek yerler bakımından ziyaretçilerine oldukça fazla seçenek sunan Göreme; kayalara oyulmuş evleri, kiliseleri, gökyüzünü süsleyene sıcak hava balonları ile göz alıcı manzaralar sunmaktadır. .

  GÖRÜLMELİ

  Göreme görülmesi gereken yerler
  Göreme Açık Hava Müzesi
  Göreme Milli Parkı
  Güvercinlik Vadisi.
  TADILMALI

  Göreme ne yenir
  Şarap Çeşitleri
  Testi Kebabı
  Et Yemekleri
  Avanos

  Kapadokya Turlarının en önemli destinasyonlarından Avanos, çanak çömlek sanatı denince aklımıza ilk gelen yer olmaktadır. Bölgenin killi toprağının Kızılırmak’ın sularıyla birleşmesinden doğan çanak çömlek sanatı Hititler’den bu yana bu topraklarda nesilden nesile yaşatılmaktadır. Avanos’a gelince mutlaka bu çanak atölyelerine uğramalı, turistik mekanlarını ziyaret etmelisiniz. .

  GÖRÜLMELİ

  Avanos görülmesi gereken yerler
  Göreme Açık Hava Müzesi
  Zelve Açık Hava Müzesi
  Paşabağ
  TADILMALI

  Avanos ne yenir
  Testi Kebabı
  Et Yemekleri
  Şarap Çeşitleri
  Aksaray

  Anadolu’nun tam kalbinde ve tarihte büyük önemi olan İpek Yolu üzerinde bulunan Aksaray, ülkemizin de aynı zamanda en eski yerleşim yerlerinden biridir. Tarihi geçmişi milattan önce 8 binli yıllara kadar uzanan bu şehir pek çok medeniyetin de hakimiyeti altına girmiş ve medreseleri, kiliseleri, camileriyle bu köklü geçmişini günümüze ulaştırmayı başarabilmiştir. .

  GÖRÜLMELİ

  Aksaray görülmesi gereken yerler
  Selime Katedrali
  Aşıklı Höyük
  Hasan Dağı
  TADILMALI

  Aksaray ne yenir
  Aksaray Tava
  Mantarlı Bulgur Plavı
  Papara

  En iyi cevap
 14. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Paket fiyatlara otel, ulaşım ve gezi dahildir. Tur paketlerinde çocuk indirimleri iki yetişkin ve bir çocuk içindir. Otel konaklama yerinde 0-6 yaş arası çocuklar konaklayamaz. rehberlik, ulaşım, konaklama ve gezmeye yönelik bir pakettir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, gezi vb. Haklar iade edilmez. Konaklama standartlarındaki yoğunluğa göre aynı standartlara bağlı olarak otel ve oteller değişim koşullarında değiştirilebilir. Yoğunluk, değişiklik vb. Hava koşulları ve olumsuz yol koşulları gibi gerekli görürse, tüm programı gerçekleştirmesi koşuluyla program ve program akışında değişiklik yapma hakkı vardır. yoğunluk, vb.) Tur programımızda yazılı olmasına rağmen ziyaret edilemeyen yerlerden Lanora kesinlikle sorumlu değildir. Tüm yolcuların katılımı olmasa bile, yolda ilave turlar yapılacaktır. Yolda yapılacak olan ekstra turlarda; Tura katılmayacak olan misafirlerimiz şehre girmeden önce rehberimizle dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yolculuk sırasında ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular ara vermeyi beklemeyi kabul etti. Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilemez ve garanti edilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garanti edilmediğini lütfen unutmayın. Uzun turlarımızda her gün atlamak için yer değişikliği (Dönme) var. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama, asgari 4 (Dört) gece konaklayan turlar için geçerlidir. Taşıtlardaki 3 ve 4 numaralı koltuklar rehbere ve asistana aittir. Uçak Turlarımızda, havayolu sözleşmesi uçakla ilgili bölümlerde geçerlidir. İptal Sigortası Uçak taşımacılığını kapsamaz. Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. Açıklanan fiyat, en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçak tur programları ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turumuz yeterli değilse; İptal, kalkış tarihinden 3 gün öncesine kadar Lanora’da saklıdır. Bu tür bir iptal durumunda, Lanora misafirlerini şahsen bilgilendirmekle yükümlüdür. 18 yaşın altındaki çocukların ana babalarından biri veya her ikisiyle birlikte tura katılmadığı durumlarda, tura katılmak için gerekli onayın alınması zorunludur. İnsanların tura katılımları sırasında sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullandıkları ilaçlar hakkında rapor almaları gerekir.1618 Zorunlu seyahat sigortası kapsamı, Ajansın başarısızlığını veya herhangi bir kuruluş için paket tur hizmeti verememeyi kapsar. sebep. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını kapsamaz. Özel sağlık sigortası, konuğun özel bir harcamasıdır. İptal Güvence Paketi, paket turunuzu başlangıç ​​tarihinden 72 saat öncesine kadar herhangi bir sebep göstermeksizin iptal etmenize olanak sağlar. İptalin ardından, ödediğiniz tur ücretinin tamamı, ödeme yönteminize göre herhangi bir kesinti olmadan iade edilir. Paket turda yer alan rezervasyon sayısı arttıkça (turun doluluk oranı artar), fiyatlar giderek artar. Bu durumda fiyat tespiti ön ödeme yapılmadan yapılamaz. Yeterli katılım yoksa, misafirlerimiz en yakın çıkış noktasına bilet vererek tura katılabilirler. Mücbir sebepler nedeniyle mücbir sebeplerden kaynaklanan gecikmelerden Lanora sorumlu değildir. Konuklarımız alınan noktalarda bırakılacaktır. Trafik Yasası uyarınca, aracın tüm seyahat süreci boyunca emniyet kemeri takmak zorunludur, aksi takdirde Lanora, araçtaki tüm kişisel eşyaların sorumluluğundan sorumlu değildir. gece turları, ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstradır ve Katılıma ve Kişi Sayısına Göredir.

 15. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Kapadokya Gezi Rehberi: Keşfetmek İçin 3 Gün Yeter
  Kalbinin bir köşesinde hep Kapadokya da olanların ve yemyeşil vadisiyle ruhunu dinlendirmek isteyenlerin müdavimi olduğu bir yerdir Ihlara. Üstelik burada gezilecek yerler ve yapılacak aktiviteler dolu dolu bir 3 gün geçirmenize yeter de artar.

 16. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Kapadokya Gezisi, mükemmel tatilinizi planlayıp hayata geçirmek üzere, milyonlarca gezginin paylaştığı görüşleri, tavsiyeleri ve gerçek bilgileri bulabileceğiniz bir seyahat topluluğu sitesidir. Bizim işimiz, doğrudan herhangi bir seyahat ürününü veya seyahat hizmetini satmak değildir. Diğer yandan sizlere üçüncü taraf seyahat tedarikçilerinin fiyatları veya kampanyaları hakkında bilgi sağlar ve sizleri bu tedarikçilerin sitelerine bağlantılarla yönlendiririz. Yayımladığımız bilgiler, yayımlandıkları anda geçerlidir. Bununla birlikte, tedarikçiler üzerinde herhangi bir etkimiz olmadığından bu tedarikçilerin sunduğu tekliflerin veya fiyatların değişip değişmeyeceği ya da yararlanılıp yararlanılamayacağı konusunda taahhütte bulunamayız. Benzer şekilde; sunulan ürünler, hizmetler ya da site içeriği konusunda sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Lütfen ilgili tedarikçilerin ürünleri, hizmetleri veya site içerikleriyle ilgili olarak en güncel fiyat bilgileri ve yürürlükteki tüm şartları ve koşulları görmek için bu tedarikçilerin sitelerine bakın

 17. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Kapadokya Balayı Fırsatı kaçırmamak için acele edilmesi gerektiğini vurgulayın ve geceleme sayınızı artırın
  • Sınırlı riskle kısa süreli indirimden yararlanın
  • Misafirleri fırsatı kaçırmamak için ‘hemen rezervasyon yapmaya’ teşvik edin

  Birden çok kanalda görünürlüğü artırın
  • 80 milyon üzerinde aboneye pazarlama e-posta mesajları gönderilecek
  • Promosyon sayfalarında görüneceksiniz

  Sık ve uzun süreli rezervasyon yapan misafirler tarafından global olarak fark edilme olanağı
  • 75 ülkede 200 üzerinde sitede misafirlere ulaşın
  • Uluslararası gezginler otelde daha fazla harcama yapmakta ve daha uzun süre konaklamaktadır

Cevap bırak

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla