Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz. Lütfen Email adresinizi giriniz. Size bir link gönderilecektir ve yeni şifrenizi oluşturabileceksiniz.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

Hemen şimdi ücretsiz üye olun, sorulanızı sormaya veya soruları yanıtlamaya başlayabilirsiniz. Gelecek nesilleri bilgilendirme amaçlıdır.

KAPADOKYA BALAYI TURLARI İÇİN ÖNERİLER VE SEÇENEKLER

Kapadokya Balayı tatili ve Kapadokya balayı turları için sizlere iki güzel otel sunuyoruz. Kapadokya bölgesi, kültür, tarih ve doğa bakımından dünyanın en özel yerlerinden biridir. Ayrıca mistik atmosferiyle romantizm ve barışın en yoğun hissedildiği yerlerden biri.

Kapadokya’daki balayı paketlerimiz ve balayı turlarımızla bu romantizmi tüm güzelliği ile deneyimleyecek, tüm dünyanın dikkatini çeken tarihi, kültürel ve doğal oluşumları ziyaret ederek bu güzellikleri paylaşma şansına sahip olacaksınız.

Kapadokya balayı turlarının ilk gününde Kapadokya’nın Ürgüp, Uçhisar, Göreme, Avanos Çömlekçilik Atölyeleri, Paşabağları, Rüya Vadisi gibi en önemli yerlerini profesyonel rehberlerimizle keşfetme şansınız olacak.

İkinci gün dünyaca ünlü Ihlara vadisinde keyifli bir yürüyüş yapacaksınız. Ihlara vadisinin ortasındaki Belisırma köyünde bir mola verdikten sonra programımız Selime Katedrali ve Gaziemir yeraltı şehrini ziyaret ederek devam edecek.

Kapadokya Ihlara Konakları & Mağaraları ve tarihi konak oteller olan Karamanlı Konağı’nda konaklamalarımızı sunuyoruz. Tarihi konakların kemerli ve mağara odalarında vaktinde yolculuk ediyormuş gibi romantik ve büyülü anılarınız olacak.

Kapadokya turları ve tatil paketleri konusunda uzman Lanora Turizm Seyahat Acentası ile Kapadokya balayı tatili farklı bir anlam kazanacak

kaynak: http://kapadokyaotel.com/kapadokya-blog/kapadokya-blog-yazilari/kapadokya-balayi-turlari-icin-oneriler-ve-secenekler/

Hakkında forum4

Cevap bırakın